All for Joomla All for Webmasters

Mutfak Tezgahı

Mutfak tezgahı fiyatları

Mutfak tezgahı için sitemizde bir çok alternatif marka ve modelde ürün bulunmakta ve listelenen tüm tezgah modellerimiz en çok tercih edilen modellerden oluşmaktadır. Mutfak tezgahları fiyatları da tarafımıza müşterilerimiz tarafından sıkça sorulan sorulardandır.

Mutfak tezgahı fiyatları neye göre belirlenmektedir ?

Her sektörde olduğu bizim sektörümüzde de kalite kalite değişen ve kullanılan üretim malzemesine göre tezgah fiyatlarıda değişkenlik göstermektedir. Sitemizde Çimstone, Belenco, Silestone, Calisco markalarının tüm ürünleri ve kuvars diğer bir çok farklı marka ve modeli bulabilirsiniz. Kimi marka tezgahlar fiyatlar açısından daha pahalı olduğu gibi kimi modeller ise daha ekonomik fiyatlarla sizlere sunulmaktadır.

Fiyatları etkileyen bir diğer faktörde tabi ki istediğiniz ebatlardır. Ölçülere göre maliyeti artan mutfak tezgahları modellerimizi mümkün olduğu kadar tüm müşterilerimiz için en uygun fiyata çekmiş durumdayız. Hem toplu alımlarda hemde tekli alımlarda sizlere olabildiğince uygun fiyat bugüne kadar verdik bundan sonrada vermeye devam edeceğiz.

Tezgah Fiyatları illere göre değişmekte midir ?

Tezgahlarımızı firma merkezimiz Ankara dışında neredeyse tüm illere göndermekte ve her ilden talep almaktayız. Fiyatlar açısından ise mesafenin uzaması yakın illerde fiyatlar açısından fark yaratmasa da uzak illerde az da olsa fiyatlara yansımaktadır.

Genelde ekiplerimizce yapılan teslimat montajın istenmemesi durumunda çeşitli teslimat yöntemi ile gönderim yapılmaktadır. Çimstone tezgah fiyatlarını 2019 yılında öğrenmek isterseniz firmamızı arayıp bilgi alabilirsiniz. Bir telefon kadar yakınız. Çimstone mutfak tezgahı veya Kuvars tezgah yapımı düşünüyorsanız bizden fiyat almadan yaptırmayınız.

2019 Yılında Mutfak Tezgahı Fiyatları

Mutfak Tezgahı fiyatlarımız 2019 yılında da herhangi bir artış olmaksızın sizlere sunulmaktadır. Bizleri tercih eden yüzlerce mutlu müşterimiz arasına hemen sizde katılın. Bir çok modern projede tercih edilen tezgah modellerimiz ve fiyatları hakkında hemen şimdi uzmanımızdan bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

, , ,