All for Joomla All for Webmasters

Belenco Tezgah Bayii

BELENCO TEZGAH

Bugüne kadar bir çok mutfak tezgahı muhtemeldirki kullanmışsınız ancak kuvars tezgah ile tanışmadıysanız Belonco ile bunun tam zamanıdır. Kuvar minerallerinden üretilen tezghalar olağanüstü dayanıklılık ve tasarımındaki şıklık ile yaşam alanlarınıza üstün bir hava katacaktır. Estetik ve işlevsel yüzeyler için tercihiniz Belonco olsun!  

Neden Belenco?

Belenco tezgah ürünlerini tercih etmeniz için birden çok sebep bulunmaktadır.

  1. Belenco Kuvars Özelliği

    Belenco zengin ve nitelikli kuvars mineralini mühendislik ile yorumlayarak kaliteli, katma değeri yüksek nitelikli tezgahlar üretir. Kuvar kullanımında öncü olan Belenco bundan dolayı son yıllarda en çok tercih edilen mutfak tezgahı ürün guruplarımızdandır.

  2. Belenco Kullanım Kolaylığı

    Belenco Tezgah kuvars yüzey sayesinde oldukça sağlam, dayanıklı uzun ömürlü olmasının yanında üstün şekilde kullanım kolaylığı sağlar. Leke tutmaz yapısı ve gözeneksiz olması nedeni ile çok kolay şekilde temizlenme olanağı sağlamaktadır. Belenco tezgah hiç bir şekilde parlatılma veya cila istememekte ve özel bir bakım ihtiyacı da bulunmamaktadır. Zeytinyağı, sirke, limon, deterjan asit türevleri gibi çeşitli malzemeler tezgaha zarar verememektedir.

  3. Belenco Fiyatları

    Mutfak tezgahı üreticisi firmamız bünyesinde belenco tezgah serilerinide barındırmakta ve işlemektedir. Türkiye genelinde bir çok farklı projemizde uygulamasını yaptığımız ve son derece mutlu, memnum müşteri grubumuz bulunmaktadır. Belenco tezgah fiyatları özellikleri ele alındığında diğer ürünlere göre çok fark atmış olsada fiyat açısından çok uçurum bulunmamaktadır. Belenco tezgah fiyatlarını öğrenmek için iletişim bölümünden uzmanlarımıza projeniz hakkında kısa bilgi verdikten sonra size en uygun fiyat teklifi verilecektir.

Belenco Tezgahlar Farklıdır!

Kuvars minareli ile düşündüğünüzden daha fazla sizi etkileyecek bir mutfak tezgahı ile tanışmaya ne dersiniz? Uzun yıllar ilk günü gibi kendisini koruyan ve göze son derece etki eden görünümü ve tasarımı ile Belenco tezgah sizleri bekliyor.

Firmamız tarafından bir çok projede uygulaması yapılmış olan Belenco tezgah serileri için sizde bizimle iletişime geçin en uygun fiyatlar ve kaliteli işçilik ile vakit kaybetmeden tezgahınızı kullanmaya başlayın.

Ne Söyelediler

Müşterilerimizin Görüşleri