All for Joomla All for Webmasters

ÇİMSTONE TEZGAH BAYİSİ

Ülkemizde Mutfak tezgahı alanında bir kaç ürün grubu arasında sayılan Çimstone Tezgah serileri kullanım sıklığı ve tercih edilme sebepleri ile çoğu üründen önde gelmektedir. Firmamız tarafından da müşterilerimiz istekleri doğrultusunda Çimstone tezgah modellerini yüzlerce projemizde bugüne kadar sorusuz şekilde uyguladık. Dayanıklı olmasının yanında Çimstone serileri şıklığı ve görselliği ile de ön plana çıkmaktadır. Çimstone tezgahlar mutfaklarda, bankolarda, zeminlerde, cephelerde ve yüzey için her türlü alanda tercih edilebilmektedir. en büyük özelliklerinden biriside leke tutmaz yüzey, hijyenik ve üstün dayanıklılık ve tabi ki sınırsız renk serileri Çimstone tezgahı öne çıkaran büyük özellikleridir. Mutfak tezgahı yaptıracak herkesin Çimstone da bayilik sistemi olmadığını bilmesinde fayda vardır. Bayilik sistemi olmayan bir sistemde kendini bayii olarak tanıtan firmalara itibar etmemelisiniz.

Neden Çimstone?

Çimstone tezgah ürünlerini tercih etmeniz için birden çok sebep bulunmaktadır.

  1. Çimstone Hijyenik Özelliği

    Tezgahın su emme katsayısı %0.05 civarındadır. Buda hücresine sıvı almamasını sağlamakta ve lekelerin oluşmasına engel teşkil etmektedir. Çimstone’un yüzeyinde hiç bir bakteri olunmadığı gibi, kolay temizlik imkanı sağlamaktadır. GA Qualitest GmbH Alman güvenirlik merkezi tarafından yapılan hijyen tetkiki neticesinde küf mantarları ve bakterilere maruz bırakılmış Çimstone tezgah hijyen raporunu almayı başarmış tek tezgah malzemesidir.

  2. Çimstone Kullanım Kolaylığı

    Tezgahın bilinçli kullanıcılar tarafından tercih edilme nedenlerinden biridir kullanım kolaylığı. Leke tutmaz yapısı ve gözeneksiz olması nedeni ile çok kolay şekilde temizlenme olanağı sağlamaktadır. Çimstone tezgah hiç bir şekilde parlatılma veya cila istememekte ve özel bir bakım ihtiyacı da bulunmamaktadır. Zeytinyağı, sirke, limon, deterjan asit türevleri gibi çeşitli malzemeler tezgaha zarar verememektedir.

  3. Çimstone Fiyatları

    Mutfak tezgahı üreticisi firmamız bünyesinde çimstone tezgah serilerinide barındırmakta ve işlemektedir. Türkiye genelinde bir çok farklı projemizde uygulamasını yaptığımız ve son derece mutlu, memnum müşteri grubumuz bulunmaktadır. Çimstone tezgah fiyatları özellikleri ele alındığında diğer ürünlere göre çok fark atmış olsada fiyat açısından çok uçurum bulunmamaktadır. Çimstone tezgah fiyatlarını öğrenmek için iletişim bölümünden uzmanlarımıza projeniz hakkında kısa bilgi verdikten sonra size en uygun fiyat teklifi verilecektir.

Çimstone tezgah dayanıklıdır

Bir çok tezgah grubu dayanıklı olduğunu iddia edebilir ancak 5 yılı gören bir çok model serisi renklerinde kayıp, tahriş olma, çizilme, sararma ve çeşitli sorunlar yaşamaktadır. Çimstone tezgah ise ciddi oranda yüksek aşınma gücüne sahiptir. Sertliği neredeyse elmas sertlik derecesine yaklaşan kuvars kullanımı nedeni ile Çimstone tezgah serileri metal veya başka tür malzemeler ile zarar görmez, çizilmez.

Çok yoğun olarak kullanılan yüzeylerde dahi tercih edilen çimstone tezgah grupları kırılmaz, kesin sırasında çatlama yaşamaz, nakliye esnasında zarar görmez bir yapıdadır. Çimstone tezgahaların üretim aşamasında kullanılan teknoloji ve hammaddeler ürünün yüksek darbeye dayanıklılığını sağlamaktadır,

Ne Söyelediler

Müşterilerimizin Görüşleri