All for Joomla All for Webmasters

HAKKIMIZDA

1997 yılında kurulmuş olan firmamız Artaş Granit kısa sürede kendisini kanıtlamış ve sektörde önde gelen firmalardan biri olmuştur. Mermer ve granit denince ilk akla gelen bir kaç markadan biri olan firmamız 20 yılı aşan deneyimi ile ufak, büyük demeden bir çok proje tamamlamıştır. Kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeden devam ettiğimiz bu hizmet sektöründe müşteri memnuniyeti bizim için misyonumuz olmuştur.

Projelerimizde bugüne kadar bir çok firma ile çalıştık ancak; Artaş granit firmasının taahhüt etmişti hizmetlerini vaktinde yerine getirmesi ve ürün, işçilik kalitesi bizleri çok mutlu etti. Artaş Granit Ailesine teşekkür ederiz.

Aylin Per.... - Firma Yöneticisi

Mutfak tezgahı taleplerimizi bugüne kadar birçok firma ile çözmeye çalıştık ancak bir çoğunda sıkıntılar yaşadık. Artaş granit firması ile tanıştıktan sonra tüm mutfak tezgahı işlerimizde tek firmamız olmuştur. Ürünlerindeki kalite ve göze hitap eden modernlik bizler için en etkiliyeci konu olmuştur.

Fatih Sar.... - CEO

Projelerimizde sıkça kullandığımız mutfak tezgahları için Türkiye'deki tek tedarikçimiz Artaş Granit firmasıdır. Verdiği kaliteli hizmet ve güven için sonsuz teşekkürü borç biliriz.

Beyzade Ay.... - Yönetici

Sektörümüzde vadedilen sürede iş teslimi ve ürün kalitesi çok önemlidir. Artaş ile çalıştığımız günden bugüne kadar vaadedilen sürede teslim edilen tüm işler ve granit ürünlerindeki kalite tartışılmaz. Uzun yıllar çalışmak dileğiyle..

Ahmet D...... - Satın Alma Yöneticisi